Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No cóż jaka partia taki prezydent. Mówili o poprzednikach różnie np.notariusz ale jak nazwac to to? Facet twierdzi ze ma wykształcenie ale chyba skonczyl uniwersytet ludowy. Najbardziej wkurza mnie to ze patrzy w kamery i mowi co innego niż robi. Miliony mu zaufały a on roztrwonil to w 3 tygodnie. I co? myśli ze będzie przy korycie do końca życia? Nastepne wybory ma w plecy i trybunał na karku. I tego mu życzę bo zawiodl na całej linie. Mam w du...e PO PSL i pis ale chce żyć w kraju normalnym a nie w kraju gdzie prawo stanowi się po ciemku po cichu jak złodziej. Już nigdy ani on ani jego pobratymcy nie dostaną mojego poparcia nigdy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On jest prawnikiem? Niech się do tego nie przyznaje, niech nie ubliża ludziom z tytułem dr prawa - wstyd. Dla niego Bóg, Honor, Ojczyzna to tylko wyświechtane słowa. Cały czas podkreśla swój patriotyzm. Panie Dudo patrioci to są Polacy z II  sortu - uczciwie  a Pan jest zdrajcą narodu.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/stan-wyjatkowy-we-francji-2700-rewizji-mieszkan/yj32b1 Może szanowna marionetka Balcerowicza i KOD tam po bronili by jawnego łamania demokracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba stwierdzic ze [prezydent ]nie wie co mowi ,albo mowi co mu kaczor nakazuje ta wypowiedz to kompletna bzura i to z ust niby wyksztalconego czlowieka Bolesna prawda nie mamy prezydenta lecz sluge prezesa,BOZE MIEJ NAS W OPIECE TYLKO W TOBIE NADZIEJA AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...